Форум твого міста

Объявление

Привіт, друзі! Ми тут для спільної мети-спілкування.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум твого міста » Все про все » Ремонт електромобілів


Ремонт електромобілів

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Доброго дня, у мене виникла проблема з електромобілем Nissan Leaf. Необхідний ремонт батареї, але не можу знайти СТО, яке спеціалізується на електромобілях у Львові. Чи можете порадити кваліфікованих фахівців або сертифіковані сервісні центри? Що включає в себе діагностика і який приблизний час ремонту?

0

2

Я дуже задоволений сервісом, який надає VOLTauto Service в Києві. Мій електромобіль потребував капітального ремонту, і я хвилювався, чи знайду кваліфікованих спеціалістів. На щастя, я звернувся до цієї сто електромобілів https://voltauto-service.com.ua/  їхній персонал – це справжні професіонали, які швидко і якісно виконали усі необхідні роботи. Вони замінили батарею та перевірили всі електронні системи мого автомобіля. Крім того, мені сподобався високий рівень обслуговування клієнтів: детально пояснили, що саме було зроблено, і надали корисні поради з експлуатації електромобіля. Я з впевненістю рекомендую VOLTauto Service усім власникам електромобілів!

0

3

Всем привет! Меня тоже интересует покупка парика. Есть много магазинов, но выбрать подходящий не так просто. Хотелось бы узнать, какие из них самые лучшие. Буду благодарна за любую информацию.

0


Вы здесь » Форум твого міста » Все про все » Ремонт електромобілів